• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

FAQ Doradcy

Co to jest "Strefa Doradcy"?

"Strefa Doradcy" to specjalne menu dla Doradców zarejestrowanych w serwisie Wróżenieonline.pl. Dostępne jest w prawej kolumnie strony jedynie dla doradców zaakceptowanych przez administrację.

 

 

 

Zarejestrowałem się, co teraz?

Po rejestracji nie masz jeszcze uprawnień doradcy, ponieważ musisz zostać zaakceptowany przez Administratora serwisu. Zanim to się jednak stanie, niezbędne jest uzupełnienie konta danymi, które wymagane są do rozliczenia. Na odpowiedni formularz zostałeś przekierowany przy pierwszym logowaniu. Jeśli jeszcze go nie uzupełniłeś, możesz to zrobić w dziale "Moje konto". Jeśli wszystkie dane zostaną poprawnie uzupełnione, Administrator zaakceptuje Cię i nada Ci uprawnienia doradcy, o czym zostaniesz poinformowany na wskazany adres e-mail.

Jak zarządzać profilem doradcy?

Jeśli chcesz zmienić dane podane podczas rejestracji, powinieneś wejść w dział "Edytuj profil" dostępny w "Strefie Doradcy". Tam możesz wypełnić wszystkie informacje, które mają poznać Twoi odbiorcy. Dodasz zarówno opis Twojego konta, jak i miniaturkę zdjęcia oraz wszelkie niezbędne dane. Pamiętaj, że jest to jeden z najważniejszych kroków! To właśnie opis zadecyduje o tym, czy klient będzie zainteresowany właśnie Twoją poradą!

Jak dodać usługę?

Po zalogowaniu w "Strefie Doradcy" odnajdziemy opcję "Dodaj nową usługę". Tam bez najmniejszego problemu wypełnisz wszystkie niezbędne pola dotyczące oferowanej przez Ciebie usługi. Po dodaniu usługa musi zostać zaakceptowana przez Administratora, więc nie będzie od razu publikowana.

 

Jak edytować usługę?

W "Strefie Doradcy" musisz odnaleźć pozycję "Moje usługi". Tam dostępna jest lista oferowanych przez Ciebie usług. Możesz je podejrzeć lub, klikając na odpowiednią ikonę, edytować lub usunąć. Po edycji usługa musi być ponownie zaakceptowana przez Administratora zanim zostanie opublikowana.

 

 

Jak zrealizować usługę?

Jeśli klient zamówi i opłaci oferowaną przez Ciebie poradę, zostaniesz poinformowany o tym wiadomością na Twój adres e-mail. Aby odpowiedzieć klientowi, musisz zalogować się w serwisie i wejść w menu "Zamówienia" w "Strefie Doradcy". Tutaj dostępna jest lista wszystkich zamówień Twoich usług wraz z pytaniami klientów. Do odpowiedzi należy wykorzystać specjalny formularz do kontaktu z klientem, który pojawi się po kliknięciu na ikonę koperty znajdującej się obok zamówienia. Po odpowiedzi należy zmienić status zamówienia na "Wykonane". Jeśli dojdzie do dalszej korespondencji, możesz ją kontynuować z poziomu swojej poczty.

Jak wygląda rozliczanie z portalem?

Wszystko co należy zrobić, to wybrać sposób rozliczania na swoim koncie. Po zalogowaniu na naszym koncie, należy wypełnić pola dotyczące sposobu rozliczenia. Tam do wyboru mamy fakturę VAT oraz umowę o dzieło.

Szczegółowe warunki finansowe udostępniamy tylko zainteresowanym osobom, aby je otrzymać skontaktuj się z nami: http://www.wrozenieonline.pl/kontakt/administrator.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.