• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wielka Brytania, Irlandia, Stany zjednoczone, Australia

Zadzwoń z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Irlandii, Australii i uzyskaj pomoc doradcy

Mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Australii?  Znalazłaś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz porady? Może odwiedziłaś już miejscową wróżkę, a  wizyta nie była jednak  satysfakcjonująca. Przeszkodą może być brak biegłej znajomości języka. Jednak zasadniczym problem jest inna mentalność „zagranicznych” wróżek, terapeutów i doradców. Czujesz, że oni po prostu nie są w stanie Cię zrozumieć.

Dlatego większość Polaków mieszkających za granicą, chce kontaktować się wyłącznie z polskimi wróżkami i doradcami. Znajdują z nimi głębsze porozumienie zarówno na poziomie energetycznym, jak i językowym.

Z myślą o Polakach mieszkających w takich krajach jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Irlandia, Australia- powstała usługa callback.

Usługa callback polega na tym, że zamawiasz rozmowę, a doradca, którego wybierzesz, oddzwoni do Ciebie. Opłata za minutę połączenia jest zawsze atrakcyjna.

Płatności można dokonać poprzez konto PayPal lub przelew bankowy (podając numer zamówienia).

Dlaczego warto skorzystać z usługi callback?

Wiesz z kim będziesz rozmawiać. Zadzwoni do Ciebie dokładnie ten doradca, którego wybierzesz. Koszt rozmowy nie jest wysoki. Doradcy posiadają duże umiejętności i doświadczenie, nie są to osoby przypadkowe.

Określasz czas jaki chcesz przeznaczyć na rozmowę. Jeżeli nie wykorzystasz opłaconego czasu, to nic nie szkodzi. Nie przepadnie, a możesz wykorzystać „swoje opłacone minuty” w następnej rozmowie.

Zobacz listę Wszystkich naszych doradców CallBack

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.