• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Magia ziół. Pokrzywa

PokrzywaMagia pokrzywy

Pokrzywę zna każdy. Powszechnie zwana chwastem, rośnie niemal w każdym miejscu, przy domach, drogach, na polach i na łąkach. Kwitnie od maja do listopada, bez problemu znajdziesz ją, zerwiesz i zastosujesz. Posiada wiele właściwości zdrowotnych i magicznych, które warto wykorzystać. Wiedzą o tym doskonale zielarki, które od lat znają jej właściwości.

Ochrona przed negatywną energią

W magii ludowej ceniono ją za właściwości ochronne, oczyszczające i uzdrawiające.
Wystarczy zebrać ją, zasuszyć i powiesić nad drzwiami, a będzie chronić nasz dom przed negatywnymi energiami. Zasuszoną roślinę możemy również palić w kadzielnicach, a dymem okadzać pomieszczenia.
Z pokrzywy można również przyrządzić napar, który możemy wlać do spryskiwacza i skropić pomieszczenia oraz ubrania.

Dobra do rytuałów miłosnych

Pokrzywę możemy wykorzystywać przy rytuałach miłosnych. Rozbudza zmysły, likwiduje wstydliwość. Najlepiej zadziała pokrzywa, którą zbierzesz sama. Herbatki w saszetkach to zdecydowanie nie to samo. Możesz pić z niej napar (zawsze przed wypiciem wypowiedz intencję), możesz również pokruszoną i suszoną pokrzywę dodawać do różnych potraw.
Dobrze działa też noszenie przy sobie pokrzywy. Pokruszoną pokrzywę włóż do woreczka i schowaj w torebce, a powinna przyciągnąć partnera. Czar będzie roztaczał swą moc tak długo, dopóki pokrzywa nie straci zapachu.

Wzmacnia potencję

Chcesz rozbudzić aktywność seksualną? Sporządź napar do picia, a z pewnością Twoje życie seksualne nabierze rozmachu. Picie naparu wzmacnia potencję, ponieważ działa niczym viagra.
Możesz zasuszyć pokrzywę, pokruszyć i włożyć do czerwonego woreczka. Jeżeli ma ożywić życie erotyczne w sypialni- włóż go pod materac w łóżku.
Pokrzywa sprzyja również płodności. Jeżeli chcesz szybko zajść w ciążę to potrzebne ci będzie pięć łyżek nasion z pokrzywy, które gotuj przez ok. 6 minut w czerwonym winie. Napój powinni pić zarówno kobieta jak i mężczyzna, przed zaśnięciem, przez 2 do 3 tygodni w dawce po 50 ml.

Rozstałaś się z partnerem?

Pokrzywa sprawi, że dokładnie zobaczysz prawdę o nim, twojej uwadze nie umknie żaden szczegół. Jeżeli żałujesz, cierpisz po rozstaniu, to pokrzywa pomaga uleczyć i zlikwidować te żale. Zerwij pokrzywę i zasusz. Następnie pokrusz i włóż do małego woreczka z naturalnej tkaniny i noś przy sobie dopóki nie zadziała.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.