• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Renata

Majowa magia kwiatów

tulipanyMaj nazywany jest miesiącem miłości. Podobno łatwiej się wtedy zakochać. Nic dziwnego, że maj to idealna pora na zbieranie kwiatów, które doskonale nadają się do magicznych rytuałów. Energie kwiatów (podobnie jak ta prawdziwa miłość) są bardzo delikatne. Korzystnie podziałają nie tylko na uczucia, lecz również w rytuałach ochronnych, oraz tych na poprawę finansów.

Najlepsze są samodzielnie zebrane kwiaty. W ten sposób ładujemy rośliny swoją energią, co zwiększa jej moc. Kwiaty najlepiej zbierać w słoneczny dzień, w południe. Idealnie byłoby w czasie pełni księżyca. Nie należy zbierać kwiatów słabych, więdnących, uszkodzonych. Nie należy ich również wyrywać z korzeniami.

jakie kwiaty w maju

magnolia na wierność

Kwiaty magnolii używane są w magii miłosnej. Stosujemy świeże i zasuszone kwiaty magnolii. Do rytuałów i zaklęć miłosnych, które mają sprawić, że miłość będzie trwała. Jeżeli chcesz, żeby parter dochował wierności- umieść kwiaty magnolii pod łóżkiem. Natomiast jej korzeń podziała na aktywne życie seksualne, zapobiega on oziębłości płciowej.

konwalia na skrywaną miłość

Ten niepozorny i ukrywający się w cieniu kwiatek symbolizuje w pewien sposób skrywaną miłość. Wiele małych, białych kwiatków i piękny zapach to miłość prawdziwa i ogromna (chociaż skrywana).
Do czarowania używamy kwiatów konwalii. Pomagają one wyzwolić tłumioną energię seksualną i sprzyjają otwartości w sferze erotycznej, wyzwalają i podnoszą namiętność. Konwalie stosują kobiety, które chcą zajść w ciążę. Pomaga usuwać wszelkie blokady w sferze seksualnej.
Jeżeli podejrzewasz, że ktoś skrywa uczucia do ciebie, a chcesz żeby się ujawnił- skorzystaj z magicznych właściwości konwalii. Możesz wykonać odpowiedni rytuał albo samodzielnie przygotować talizman (zasuszone kwiaty włożyć do woreczka i nosić przy sobie).
Pamiętaj, że konwaliowa magia działa przy skrywanej miłości w dwie strony. Jeżeli ktoś ukrywa miłość do ciebie – to się ujawni, a jeżeli to ty skrycie kogoś kochasz- to magia konwalii sprawi, że ta osoba zacznie to zauważać.

lilak zwany bzem

Kwitnie w maju, pięknie wygląda i zniewalająco pachnie. Ma spore znaczenie w magii miłosnej. Do rytuałów stosuje się świeże jak i zasuszone kwiaty bzu.

tulipan

Dzięki różnorodności kolorów ma szerokie zastosowanie w różnych obszarach magii. Spore znaczenie ma kolor tulipana. Białych tulipanów używamy do magii ochronnej, fioletowych do finansowej, a czerwonych do magii miłosnej. Do rytuałów stosujemy zasuszone płatki kwiatów, które spalamy w kadzielnicach albo w ogniu. Zasuszone płatki w określonym kolorze możemy również nosić przy sobie chcąc przyciągnąć miłość, pieniądze czy zapewnić sobie ochronę energetyczną.

mak na przyciągnięcie miłości

Kwiat stosowany w magii miłosnej. Wystarczy zerwać roślinę, zerwać jej płatki. W wietrzny dzień powierzyć każdemu płatkowi swoje marzenia dotyczące wymarzonego partnera, a następnie każdy płatek wyrzucić z okna, tak żeby pofrunął na wietrze.
Lepiej nie koncentruj się na konkretnej osobie, nie wymawiaj jej imienia, ponieważ jest to już rzucanie uroku miłosnego i stanowi formę zniewolenia jakiejś osoby, jest więc czarną magią.
Natomiast zasuszony w całości mak jest talizmanem, który chroni przed złą energią. Wystarczy nosić go przy sobie. Nasiona maku rozsypane pod łóżkiem sprzyjają namiętności i otwartości w sferze erotycznej.
Zasuszony mak można również palić (kominek, kadzielnica), co powoduje odcięcie w energii od przeszłości.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Renata


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.