• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Regulowanie czakr wahadełkiem

wahadełkoOczyszczanie i regulowanie czakr wahadełkiem nie jest trudne. Wymaga jednak pewnego doświadczenia w pracy z wahadełkiem i energią. Na pewno należy wcześniej nieco „zaprzyjaźnić” się ze swoim wahadełkiem, czyli poćwiczyć i wzajemnie się dostroić.

sposoby regulacji czakr

Pierwszy sposób. Na górze karty napisz imię osoby (możesz swoje). Na kartce papieru narysuj symbolicznie (jako kółka) wszystkie czakry. Zacznij od dołu. Każde kółko możesz narysować kolorem odpowiadającym danej czakrze. Pierwsze kółko to czakra korzenia, drugie kółko- czakra seksualna, trzecia- splotu słonecznego, czwarta- serca, piąta- gardła, szósta- trzeciego oka, siódma-korony.
Zaczynasz pracę z wahadełkiem od najniższej czakry (korzenia) i przechodzisz stopniowo do następnych czakr. Kolejność jest zawsze taka sama: czyszczenie czakry, potem doładowanie.

Drugi sposób. Przygotuj kartkę papieru, poproś wahadełko, żeby pokazało wielkość czakr. Wówczas będzie kręcić się w kółko, którego wielkość możesz odwzorować. Po kolei narysuj wszystkie czakry.

Trzeci sposób. Potrzebujesz zdjęcie osoby. Najlepiej tradycyjne, chociaż może być wydrukowane. Sporo osób ma na początku trudności z pracą na zdjęciu widzianym w komputerze. Następnie wizualizujesz na zdjęciu czakry i nad nimi pracujesz wahadełkiem.

Czwarty sposób. Jest najtrudniejszy i wymaga największej wprawy. Wizualizujesz konkretną postać i w ten sposób przeprowadzasz regulację czakr. Tutaj lepiej jest dobrze znać daną osobę. W przypadku kogoś, kogo nigdy nie widzieliśmy, wizualizacja będzie trudna do przeprowadzenia.

Piąty sposób. Lewą rękę kładziesz na każdą z czakr, a prawą kręcisz wahadełkiem. Zaczynaj od najniższej czakry. Jeżeli oczyszczasz sama swoje czakry- to najlepiej położyć lewą rękę bezpośrednio na ciele w miejscach, gdzie umiejscowione są czakry.
Osoba, której regulujesz pracę czakr, siada albo kładzie się. Nie powinna krzyżować rąk i nóg. Jeżeli regulujesz czakry komuś, to możesz położyć rękę na każdej z czakr ale najczęściej praktykuje się trzymanie ręki w niewielkiej odległości nad każdą z czakr.

osobiście czy na odległość

Jeżeli chcesz oczyszczać czakry innej osobie, to najsilniejsze będzie działanie osobiste.
Podczas osobistej regulacji czakr, osoba może siedzieć albo leżeć, a ty trzymasz kolejno wahadełko nad kolejnymi czakrami. Technika jest taka sama jak w przypadku, gdy samodzielnie oczyszczasz sobie czakry.
Doświadczony bioenergoterapeuta, czy osoba pracująca z energią, będzie równie silnie działała na odległość. Dlatego zabiegi oczyszczania czakr czy aury na odległość nikogo nie dziwią, cieszą się dużą skutecznością i są często przeprowadzane.

zapamiętaj, że

 • Oczyszczamy i ładujemy zawsze wszystkie czakry. Od 1 (korzenia) do 7 wzwyż. Czyli nie wybieramy sobie jednej czakry, przykładowo serca i nie oczyszczamy tylko jej. Nie pomijamy również żadnej czakry, bo stwierdzimy, że nie potrzebujemy jej oczyszczać, czy regulować.
 • Zawsze zaczynamy od oczyszczania każdej czakry. Podczas oczyszczania wahadełko powinno kręcić się w lewą stronę. Potem czakrę doładowujemy kręcąc wahadełkiem w prawą stronę,
 • Po każdym regulowaniu czakr, wahadełko należy koniecznie oczyścić. Bez oczyszczania nie powinno się przystępować do pracy z wahadełkiem nad inną osobą. W zależności od typu wahadełka i materiału z jakiego są wykonane są różne sposoby oczyszczania wahadełek. 
 • Wahadełko powinno samo przestać się kręcić. Nie należy przerywać. Czasami trwa to długo i ręka się męczy. Nad każdą czakrą może kręcić się w innym tempie i jest to zupełnie normalne.

reakcje na wahadełko

Ludzie, zwłaszcza tacy, którzy mają pierwszy raz regulowane czakry, reagują bardzo różnie. Stopień odczuwania jest bardzo zróżnicowany, jednak rzadko kiedy nic nie czują. Najczęściej nie mogą powstrzymać senności i zasypiają. Jednak gdy czakry są mocno rozregulowane, to reakcje bywają gwałtowne. Ludzie się śmieją, płaczą, wiercą jakby leżeli w mrowisku. Czasami nawet uciekają. Jednak zawsze warto regulację (oczyszczanie i doładowanie) czakr przeprowadzić do końca. Efekt jest zawsze taki sam. To stan relaksu i głębokiego spokoju. Jeżeli jest on odczuwalny po pracy z wahadełkiem to znaczy, że my i wahadełko wykonaliśmy razem „kawał dobrej roboty”.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.