• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżbita Michał

Trzecie oko, czyli czakra Adźńa

okoW świecie Zachodu nieznane bądź lekceważone, natomiast na Wschodzie niezwykle ważne. Zwane również okiem spirytualnym, duchowym albo wewnętrznym. Oczy służą nam do oglądania tego co zewnętrzne, natomiast trzecie oko umożliwia postrzeganie świata niewidzialnego.

co widać trzecim okiem?

Oczami fizycznymi widzimy teraźniejszość, natomiast trzecim okiem również przeszłość i przyszłość. To szósty zmysł, który umożliwia jasnowidzenie, telepatię, ogólnie mówiąc postrzeganie pozazmysłowe. Trzecim okiem można zobaczyć więc osoby zaginione czy zmarłe, aury, energie, anioły. Otwarte trzecie oko oznacza, że osoba osiągnęła wysoki stopień duchowego rozwoju i ma dostęp do wewnętrznej mądrości. Nie oznacza to, że jest śmiertelnie poważna i przemawia niczym ksiądz na kazaniach. Przeciwnie. Radość i spokój jakie odczuwa, przypominają naturę dziecka. Osoba z otwartym trzecim okiem przestaje kierować się w życiu opiniami z zewnątrz, a opiera się wyłącznie na sobie, głównie na intuicji. Nie osądza, nic już nie jest czarne albo białe. Czuje jedność z całym światem, z przyrodą, z ludźmi.

nie otwierać za szybko 

Trzecie oko znajduje się pomiędzy brwiami, do 1 cm ponad linią brwi. U większości ludzi pozostaje zamknięte do końca życia. Wiele osób dąży do otwarcia trzeciego oka. Skupiając się na stosowaniu różnych technik. Można i tak. Warto jednak wiedzieć, że gdy osoba nie jest przygotowana na otwarcie trzeciego oka, to nie powinna „na siłę” tego robić. Nie jest to bezpieczne dla osób, które mają niewiele wspólnego z ezoteryką albo mają słabą psychikę. Mogą oni nie „udźwignąć” ilości i intensywności doznań. Jeżeli jednak myślisz o otwarciu trzeciego oka, to zawsze warto wcześniej popracować nad sobą, pousuwać wszelkie blokady, uzależnienia, zahamowania czy wewnętrzne lęki. Wysokie ego, kłamanie, czy osądzanie innych, również stanowią przeszkody. Warto natomiast oczyszczać trzecie oko, co prowadzi do jego uzdrowienia.

jak otwierać trzecie oko?

Pomaga w tym medytacja z kolorem ciemnoniebieskim, czy wpatrywanie się w niebo. Koncentracja na dźwięku „O” słyszanym w głowie oraz intonowanie „Om”. Trzecie oko możemy oczyszczać kierując w jego kierunku kolor indygo lub granatowy. Możesz również zapalić świeczkę i wpatrywać się w nią w skupieniu przez kilka minut, obserwując zmieniające się barwy płomienia.
Podstawą jest jednak szczerość i mówienie prawdy w każdej sytuacji. Fizycznie możemy koncentrować się na miejscu, gdzie znajduje się trzecie oko i dążyć do tego, żeby odczuwać w tym miejscu pulsowanie, drżenia czy ucisk. Są to oznaki budzenia się trzeciego oka. Ból głowy oznacza, że postępuje jego oczyszczenie.

Trzecim okiem widzimy i słyszymy inne wymiary. Nie zawsze są one przyjemne i kolorowe. Nakładają się one na siebie, co nie jest łatwe w odbiorze. Jeżeli trzecie oko otwiera się samo, w wyniku rozwoju duchowego- to nie mamy problemów z percepcją czy „nowym” życiem. Jeżeli jednak trzecie oko otworzyliśmy „sztucznie” czy zbyt gwałtownie, wówczas możemy nie dać rady, w rezultacie konieczne jest zamknięcie trzeciego oka.

jak zamknąć trzecie oko?

Otwarcie trzeciego oka to dar, który otrzymuje niewiele osób. Czasami jednak otrzymują go osoby, które nie są na to przygotowane i nie potrafią normalnie funkcjonować. Chcą zamknąć trzecie oko, żeby ich życie było zwyczajne, bez obecności nadprzyrodzonych zjawisk. Trzecie oko może zamknąć inna osoba, doświadczony bioenergoterapeuta, mistrz reiki czy psychotronik. Jednak zanim zamkniesz trzecie oko, spróbuj oczyścić swoje czakry. Poprawienie energetyki skutkuje poprawą samopoczucia, spokojem, brakiem złości czy agresji. Wówczas widzenie trzecim okiem również się powinno zmienić. Nie będziesz widzieć i słyszeć przerażających rzeczy.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżbita Michał


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.