• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Magia ziół. Wrotycz.

wrotyczWrotycz oczyszcza energie i odczynia uroki miłosne

Wrotycz to pospolita roślina o wielu właściwościach leczniczych oraz magicznych. Wrotycz jest niezastąpiony w oczyszczaniu energetycznym oraz przy usuwaniu uroków miłosnych.
Zioło to jest łatwe do rozpoznania przez początkujące „zielarki”. Dosyć wysoka łodyga zakończona jest żółtymi kwiatkami. Posiada silny, kamforowy zapach.
Trujący w zbyt dużych ilościach. Dlatego nie namawiamy do picia i spożywania wrotyczu. Jednak w rytuałach magicznych nie zagraża zdrowiu.

Odczynianie magii miłosnej

Zastosuj wrotycz jeżeli podejrzewasz, że ktoś rzucił na ciebie urok miłosny albo jeżeli sama niefortunnie zastosowałaś jakiś rytuał miłosny i chcesz zniwelować jego działanie.

W pierwszym przypadku przygotuj napar z zioła, dolej trochę wody i wykąp się. Możesz również przygotowanym naparem przemyć okolice serca (o wschodzie słońca i o zachodzie). Rób to tak długo, dopóki nie poczujesz, ze urok miłosny zniknął.

W drugim przypadku, czyli gdy to ty wykonałaś rytuał miłosny i chcesz go odczynić, zrób tak. Przygotuj wcześniej dwa bukiety z wrotyczu, w każdym bukiecie po 3 rośliny (z kwiatkami). Ułóż z nich krzyż w metalowym naczyniu. Skoncentruj się na tym, że chcesz odczynić działanie wcześniejszego rytuału. Możesz przygotować swoje zaklęcie, mówiące o tym, że poprzez spalanie niszczysz działanie wcześniejszego rytuału. Możesz powiedzieć: niech spali się na zawsze to, co wcześniej zostało wywołane.
Po spaleniu pomedytuj wizualizując skutek rytuału. Jeżeli związałaś kogoś ze sobą, a chcesz się uwolnić, to wyobrażaj sobie, że ta osoba odwraca się od ciebie i odchodzi daleko, aż zupełnie zniknie.


Wróżka Ewelina

Wróżka EwelinaDoradzam w sprawach uczuciowych, rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych oraz finansowych. Korzystam z kart Tarota, numerologii, run i wahadełka.

Nawet najtrudniejsze problemy można rozwiązać.
Nic nie dzieje się bez przyczyny
. Sprawdź.


Chroni przed czarami i negatywną energią

Magia ludowa zaleca wrotycz przeciw czarom i demonom. W tym celu wieszano go w domach, nacierano nim pościel oraz inne sprzęty.
Wrotycz powiązany jest z energią Słońca. Stąd może pochodzi jego silne, wypalające działanie. Palenie wrotyczu i okadzanie nim domu, miejsca czy osoby, sprawia, że usuwana jest negatywna energia. Palenie wrotyczu zapewnia również ochronę energetyczną danego miejsca czy osoby.

Rytuał oczyszczania

Zapal białą świeczkę. Poświęć ogień. Ususzony wrotycz pokrusz i wsyp do miedzianego naczynia. Podpal węgielek do palenia kadzideł od świeczki i następnie włóż go do naczynia. Zioło powinno zacząć się tlić i dymić. Poproś duchy powietrza o pomoc. Niech ich moc poprzez rozwianie oczyści wraz z dymem wszystko to, co wymaga poczyszczenia. Dłonią, piórem albo wachlarzem skieruj dym w swoją stronę, tak żeby oczyścił również ciebie. Kończąc rytuał podziękuj duchom powietrza i duchowi rośliny.

Rytuał początku

Wróżenie Niemcy

Chcesz zacząć coś od nowa? Wrotycz pomoże ci zakończyć ciągnące się sprawy, które powinny już odejść w przeszłość. Zerwij kwiatki (bez łodygi), odmierz łyżkę i wieczorem przygotuj napar. Pozostaw go na noc, a gdy Słońce zacznie wschodzić, dolej pół szklanki do miski wypełnionej wodą. Obmywaj twarz, szyje, okolice serca (najdokładniej). Resztę mikstury przecedź i odstaw do lodówki. Powtórz obmywanie wieczorem o zachodzie Słońca.

Druga połowa sierpnia czy wrzesień to idealna pora na zbieranie wrotyczu. Związujemy go w bukiety i suszymy w przewiewnym miejscu. Spokojnie możemy korzystać z niego jesień, zimę i wiosnę.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.