• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Żeby zajść w ciążę. Rytuały płodności.

dzieckoMagiczne sposoby na poczęcie dziecka

Problem z zajściem w ciążę mają kobiety niezależnie od wieku. Teraz jak i dawniej próbowano zaradzić niepłodności. Kiedyś wspomagano się medycyna naturalną i białą magią. Dopiero niedawno zaczęto naukowo diagnozować niepłodność. W wielu przypadkach leczenie pomaga. Czasami jednak zawodzi i możemy skorzystać albo wspomóc się nieinwazyjnymi magicznymi metodami.

Rytuały na płodność najlepiej odprawiać podczas księżycowej pełni

Zioła stosowane w magii płodności: lawenda, płatki róży, chmiel, nasiona pietruszki.

Kamienie wspomagające zajście w ciążę: kamień księżycowy, ametyst, topaz, kwarc różowy oraz zielony agat. Nie oznacza to, że masz nosić przy sobie aż taką dużą ilość kamieni. Wystarczy, że spośród nich wybierzesz intuicyjnie jeden albo dwa.
Do rytuałów w magii płodności stosuje się białe, zielone i różowe świece (najlepiej naturalne).

rytuały na płodność

Żeby zajść w ciążę musisz mieć partnera. Nie mas sensu odprawianie rytuałów kiedy jesteś samotna, nawet jeśli koniecznie chcesz mieć dziecko. Rytuały możesz wykonywać sama, ewentualnie z partnerem. Nigdy w obecności innych ludzi, nawet przyjaciółek czy matki.
Przed każdym rytuałem warto poprosić o pomoc swojego opiekuna duchowego albo Archanioła Gabriela.
Jak wszystkie rytuały, również te wspomagające poczęcie, bazują na magi znaków, zaklęć, ziół, kamieni i świec. Obojętnie z jakich przedmiotów będziesz korzystać, to przed każdym rytuałem należy dokładnie posprzątać (i oczyścić ze zbędnych rzeczy) pomieszczenie w którym będziesz odprawiać rytuał. Pomieszczenie należy wcześniej oczyścić, np. poprzez okadzanie białą szałwią. Przed przystąpieniem do rytuału pomieszczenie należy przewietrzyć.

czar na płodność z jajem

Potrzebne będzie różowe albo brązowe jajko. Narysuj na nim symbol słońca, czyli okrąg, w jego środku krzyż (który podzieli okrąg na 4 części), pionowa linia krzyża powinna być zakończona strzałką. Na szczycie krzyża narysuj kolejno koło, pentagram oraz runę berkano. Teraz skoncentruj się na tym, że pragniesz zajść w ciążę, potem że jesteś w ciąży i czekasz na narodziny dziecka. Nasyć jajko tą energią. W doniczce z ziemią zakop na dole to jajko a u góry posadź roślinę. Dbaj o nią, wraz z jej wzrostem będą rosły twoje szanse na ciążę.

czar na płodność ze świecami

Rytuał wykonujemy podczas przybywającego Księżyca. Potrzebujesz 3 różowe świece z naturalnego wosku. Przygotuj naczynie do palenia ziół, spalaj w nim płatki róż. Na dwóch świecach wyryj gwoździem runy kenaz, gebo, berkano. Na trzeciej uruz raido uruz algiz. Ustaw je w pokoju w taki sposób, żeby tworzyły trójkąt. Podpal świece i przez około 15-20 minut wizualizuj proces od poczęcia, poprzez ciążę i narodziny dziecka. Świece powinny wypalić się do końca, a to co z nich zostało należy zakopać pod żywym drzewem, które owocuje. Na białej kartce napisz czerwonym pisakiem: „Otwieram się na przyjęcie nowego życia”. Kartkę schowaj do woreczka razem z kamieniem księżycowym i włóż pod materac, poduszkę albo połóż przy łóżku w sypialni.

sama magia nie wystarczy

Jednak pamiętaj, że nawet magiczne rytuały nic nie dadzą, jeżeli o sobie nie zadbasz również od strony fizycznej. Dlatego przed zajściem w ciążę zadbaj o siebie. Zdrowo się odżywiaj, jedz te rzeczy, które wspomagają płodność, unikaj tych, które ją osłabiają. Wskazane jest sporo ruchu, który sprawia, że nasz organizm lepiej funkcjonuje.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.