• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Zwierzę mocy, przewodnik po świecie duchowym

wilkZwierzę mocy wspiera nas w świecie duchowym. Jest naszym przewodnikiem, często nauczycielem. Wspiera, uczy i uzdrawia. Niekoniecznie musi to być duże, piękne czy dzikie zwierzę jak puma czy wilk.

 

po co pojawia się zwierzę mocy

Może ostrzegać, pomagać i uzdrawiać na poziomie energetycznym. Czasami pojawia się na chwilę, potem odchodzi. Oznacza to, że zrozumieliśmy przekaz i zwierzę nie jest już potrzebne. Niektóre zwierzęta są przy nas dłużej, niektóre krócej.
Jeżeli na jakimś etapie życia brakuje nam pewnych cech, to zwierzę mocy pozwoli nam to odkryć, żebyśmy mogli zwalczyć nasze słabości. Staniemy się silniejsi, uświadomimy sobie swój cel życiowy. Poczujemy się bezpieczniej.

to zwierzę wybiera człowieka

Ludzie najczęściej mówią, że ich zwierzę mocy to wilk, lew, orzeł, ewentualnie jakiś jeleń czy sarna. Jednak zwierzę mocy równie dobrze może być cichutkim i malutkim stworzeniem. Prawda jest taka, że to nie my wybieramy zwierzę mocy ale ono wybiera nas. Zazwyczaj powiązane jest z naszą rodzinną ziemią. Dlatego w Polsce częściej występują wilki, orły, jelenie niż papugi, czy lwy.

jak poznać swoje zwierzę mocy

Szamani wchodzą w trans, żeby przywołać swoje zwierzę mocy. Zwierzę mocy pojawia się u nich w wizjach. Używają do tego roślin, muzyki, tańca i śpiewu. Nie jest to prosty sposób. Czy można więc poznać swoje zwierzę mocy bez używania technik transowych? Można.
Zwróć uwagę na to, jakie zwierzę pojawia się w twoich snach. Warto więc przed snem pomedytować albo skoncentrować się i poprosić, żeby zwierzę odwiedziło cię we śnie.
Zastanów się jakie zwierzę pojawia się najczęściej (ostatnio) w twoim życiu. Możesz je spotykać podczas spacerów, widzieć w telewizji, czy w innych miejscach. Zwierzę to powinno cię mocno zaciekawiać, intrygować.

Jak poznać czy zwierzę pojawiło się w wizjach czy jest tylko projekcją naszego umysłu? Zwierzę mocy działa na głębszych poziomach. Wzbudza w nas emocje, większe zainteresowanie, czujemy z nim więź. Na poziomie fizycznym to zwierzę możne nas zaatakować, np. ugryźć, podrapać. Nie powinniśmy się bać, ponieważ w ten sposób zwierzę pokazuje nam swoją moc, natomiast atak sprawia, że zwierzę jednoczy się z człowiekiem.

dbaj o swoje zwierzę mocy

Zwierzę mocy jest przewodnikiem duchowym, przemawia więc do naszej duszy. Jeżeli ignorujemy te podpowiedzi, postępujemy zupełnie przeciwnie, to zwierzę mocy może nas opuścić. Rezultatem jest pustka, pogorszenie nastroju, tracenie kontaktu z ludźmi, choroby fizyczne i psychiczne.

Zwierzę mocy jest szczęśliwe wtedy, gdy pozwolimy sobie na utratę kontroli i dajemy się ponieść duszy. Wówczas zwierzę mocy może „przejąć” na jakiś czas nasze ciało, które przestajemy kontrolować. Możemy zapomnieć się w „dzikim” tańcu, czy poruszać się i wydawać odgłosy jak zwierzę. Szczególnie taniec w którym się „zapomnisz”, któremu całkowicie się oddasz- będzie uzewnętrzniał cechy twojego zwierzęcia mocy. Może być delikatny i zmysłowy, może być szalony, głośny, możesz wić się jak wąż, skakać jak żaba czy fruwać jak ptak. Ważne, żeby ruchy były spontaniczne, niekontrolowane. W ten sposób połączysz się energetycznie ze swoim zwierzęciem mocy. Następuje wymiana, a zwierzę na pewno cię nie opuści.

Rozwój techniki sprawił, że oddaliliśmy się od natury. Nie rozumiemy i nie odczuwamy już więzi ze światem roślin i zwierząt. Jednak nasza dusza cały czas ma taką potrzebę i taki kontakt jest jej potrzebny.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.