• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Rytuały miłosne

Co zrobić, żeby rytuały były skuteczne i efektywne?

Rytuały to praca z energiami oraz emocjami własnymi. Dlatego warto przygotować się do tej pracy przede wszystkim psychicznie i emocjonalnie. Nie wolno się śpieszyć i wywierać na siebie presji. Najważniejsze to uświadomić sobie, że rytuał nie spowoduje, że od razu pieniądze spadną z nieba lub wydarzy się inny cud. Rytuały umożliwiają nam cichą pomoc w realizacji naszych marzeń i celów. Musimy byc jednak wytrwali, aby efekt zmaterializował się w rzeczywistości. Tutaj potrzeba gotowości na wielu poziomach. Sam rytuał nie wystarczy, potrzebne jest również działanie, jak i kreatywne myslenie na co dzień. Odpowiedzialność za siebie  i swoje życie to podstawa.

  • annas

Rytuał. Ulecz złamane serce

Ktoś złamał Ci serce. Nie możesz o nim zapomnieć? Chociaż od rozstania minęło sporo czasu to Ty czujesz wciąż ból i jesteś nieszczęśliwa?
Poniższy rytuał sprawi, że poczujesz się lepiej, a twoje zranione serce przestanie tak boleć.

Czytaj więcej

  • annas

Rytuał miłosny Wyczaruj partnera

Jesteś samotna a tęsknisz za miłością? Chciałabyś spotkać partnera z którym połączy Cię uczucie? Spróbuj tego prostego rytuału.
Jest prosty do wykonania, ale jego siła jest duża, bo to bardzo silne czary.

Czytaj więcej

Plansza szczęścia

Plansza szczęścia

Chcę posiadać piękny domAfirmacje są bardzo istotnymi narzędziami na drodze rozwoju duchowego

Do stworzenia planszy potrzebny będzie długopis oraz podłużne karteczki papieru. Usiądźcie, rozluźnijcie się. Teraz możecie wyobrazić sobie, to czego pragniecie najbardziej, co jest najważniejsze. Możecie ułożyć listę od najważniejszych do mniej ważnych. Nie śpieszcie się, tylko pozwólcie wyobraźni działać. To bardzo istotne. Zapisujcie najważniejsze pragnienia na podłużnych karteczkach, używajcie formy dopełnionej np: Jestem osobą spełnioną, mam piękny dom, zamiast - Chcę posiadać piękny dom.

Czytaj więcej

Rytuał na przyciągnięcie miłości

Rytuał na przyciągnięcie miłości

Przyciąganie miłościWykonaj samodzielnie "Rytuał na przyciągnięcie miłości"

Wykonując rytuał potrzebujecie do tego celu jedną świecę oraz kadzidełko. Następne zapalacie kadzidełko, siadacie spokojnie w zacisznym miejscu. Po chwili odprężenia wizualizujecie osobę ważną, lub z którą chcielibyście wspólnie żyć. Należy ją sobie dokładnie wyobrazić, opisać jej cechy, wygląd oraz atrybuty prawdziwej miłości. Zapalcie świecę i wypowiadajcie na głos wymarzone cechy, pragnienia oraz atrybuty miłości. To pomaga dokładnie określić cel oraz obiekt marzeń, a dzięki temu umożliwia o wiele łatwiejsze spełnienie w miłości.

 

Czytaj więcej

Rytuał na zdradę

Rytuał na zdradę

Rytuał na zdradęWypiszcie na karteczkach to czego sie boicie

Jeżeli podejrzewacie, że Wasz partner zdradza, kontaktuje się z kimś innym, macie szansę, aby temu przeszkodzić. Usiądźcie do medytacji, zapalcie świecę. Wypiszcie na karteczkach to czego sie boicie w zwiazku ze swoim partnerem. np: obawiam się, że mnie zdradza, jest nieszczery wobec mnie, ciągle się kłócimy. Oddychajcie spokojnie. Spalajcie co 5 minut jedną karteczkę z problemem obecnym w związku. Gdy poczujecie ulgę, odpocznijcie jeszcze trochę i zgaście świecę.

Czytaj więcej

Szczęśliwe węzły

Szczęśliwe węzłyZastanów się co Ci leży na sercu

Szczęśliwe węzły to rytuał znany od wieków. Węzełki służą przyciąganiu powodzenia, szczęścia, bogactwa, sprzyjają lepszemu zdrowiu. Wszystko zależy od intencji z jaką je wiążesz. Jeżeli masz taką potrzebę, mogą służyć jako talizman i chronić przed złymi energiami i urokami. Węzeł koncentruje Twoją energię i pamięta o czym tak silnie marzysz. Do jego wykonania potrzebujesz gładkich wstążek bądź też sznurków. Przygotuj również dla siebie świecę o dowolnym kolorze - najlepiej jednak sprawdzi się biała, która jest idealna podczas wykonywania rytuałów.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.