• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Jak skontaktować się z Aniołem?

Aniołów jest bardzo wiele, można je przyporządkowywać poszczególnym miesiącom, znakom zodiaku, a nawet dniom tygodnia, czy według „sprawowanej funkcji” (Archanioły, Cherubiny, Trony, Serafiny, Cnoty, Moce). Anioły są posłańcami Boga, którzy mogą kontaktować się z ludźmi. To Istoty Światła, które emanują bezwarunkową miłością i spokojem. Organizowane są kursy na których możesz nauczyć się kontaktować z aniołami. Ostatnio pojawiło się wiele książek o Aniołach. Bardzo popularne są karty anielskie, chętnie używane do wróżenia.
Dlaczego tak bardzo interesujemy się aniołami? Po co ludzie chcą się z nimi kontaktować?

Dlaczego kochamy Anioły?

Wierzymy, że Anioły obdarzone są wyjątkowa mocą i mogą czynić cuda. Czasami bardzo potrzebujemy pocieszenia i pomocy. Istnieje wiele relacji od ludzi, którzy uzyskali wsparcie od Aniołów. Zawsze są to opowieści przepełnione wielkim entuzjazmem i radością. Spotkanie z Aniołem często odmienia nasze życie. Zaczynamy głęboko wierzyć, że istnieje więcej niż to co widzimy, odczuwamy intensywniej świat, wypełnia nas głęboka wiara, że mamy pomoc w opiekunach duchowych. I chociaż fizycznie nadal możemy być samotni, to nagle uświadamiamy sobie, że tak nie jest. Obok nas istnieją Istoty Światła, które nas wspierają, którym możemy powierzyć swoje problemy. Samotność, czy kłopoty dzielone z innymi nie są już takie bolesne.

O co można prosić Anioły?

Anioły szanują naszą wolną wolę. Oznacza to, że nie proszone nie mogą ingerować w nasze życie i wpływać na nie. Jest tylko jeden wyjątek, kiedy Anioł sam interweniuje. Są to sytuacje, w których ulegamy różnym wypadkom zagrażającym życiu. Jeśli nie nadszedł jeszcze czas naszej śmierci (jest on niezgodny z naszym planem duszy)- to wówczas Anioł może nam udzielić pomocy. Często podczas wypadków samochodowych można odczuć zdecydowaną anielską pomoc. Ludzie, którzy topili się opowiadają, że otrzymali cudowną pomoc od Anioła, który wyciągnął ich z wody, a oni sami mieli wrażenie, że się unoszą. 
Jeśli chcesz skontaktować się z Aniołem to najlepiej go o to poprosić. Nie obawiaj się, że Twoje pragnienia są banalne, albo zbyt błahe dla Anioła. Tak nie jest. Wysłucha on każdej prośby, jeśli pochodzi z serca i ma czystą intencję. Możesz prosić o pomoc nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób. Najczęściej ludzie proszą Anioły o zdrowie, o miłość, o ochronę. Anioły potrafią leczyć oraz uzdrawiać serce. Jeśli wiesz, że wszystko wokół nas przepełnia energia- to możesz sobie wyobrazić, że Anioły mogą przekazywać nam czystą energię w postaci światła. W zależności od tego czego potrzebujesz, o co prosisz- popłynie od nich energia do poszczególnych czakr. Anioły potrafią wyleczyć nie tylko ciało fizyczne, ale również duchowe. Dlatego możemy prosić je o otwarcie serca na miłość, albo o odczuwanie radości życia. Jeśli odczuwasz strach, bo np. czujesz wpływ istot astralnych, możesz poprosić o ochronę Archanioła Michała. Możesz to zrobić własnymi słowami. Pamiętaj, żeby zawsze podziękować Aniołom.
Najlepiej jeśli twoje prośby dotyczą Ciebie, albo kiedy kierujesz się czystą intencją i chęcią pomocy innej osobie (np. prosisz o zdrowie dla dziecka). Czasami Twoja prośba dotyczy obcej osoby, albo dajmy na to, nie możesz porozumieć się ze swoim zbuntowanym dzieckiem, które nawet nie chce z Tobą rozmawiać. Wówczas możesz poprosić swojego Anioła Stróża, żeby skontaktował się z Aniołem Stróżem tamtej osoby i przekazał jej Twoje prośby. Pamiętaj, żeby swoje pragnienia formułować najlepiej w czasie teraźniejszym, ponieważ w wymiarze gdzie żyją Anioły nie ma przeszłości, ani przyszłości.

Jak wygląda Anioł?

Anioł jest czystą energią o bardzo wysokich wibracjach. Oznacza to, że może przybrać dowolną postać, czy kształt. Pojawiając się i chcąc byśmy go zobaczyli będzie wiedział czego oczekujemy i czego się spodziewamy. Jeśli pragniemy zobaczyć pięknego mężczyznę z ogromnymi skrzydłami- to właśnie taką postać przybierze. Wówczas po prostu łatwiej nam uwierzyć, że widzimy anioła. Jeśli natomiast postrzegamy energie, to Anioł może być pulsującym białym, czy różowym światłem. Będziemy odczuwać go w sercu, które w momencie kontaktu z aniołem- wypełnia wielka błogość, czysta miłość i szczęście.

Czy kontakt z Aniołami jest bezpieczny?

Warto zastanowić się nad tym pytaniem. Może dla niektórych banalnym, bo jeśli masz kontakt z istotami ze światów astralnych- to nie będziesz miała wątpliwości, bo energetycznie odczuwasz z jaką istotą masz do czynienia. Ale jeśli pierwszy raz zobaczyłaś anioła? To skąd masz mieć pewność, że jest to istota światła, a nie negatywny byt, który się pod nią podszył ? 
W świecie astralnym istnieją różne istoty, niektóre mają złe intencje. Mogą przybierać różną postać, również wykreowanie skrzydeł nie stanowi dla nich problemu. Jak więc poznać czy mamy przed sobą anioła, czy inną istotę o niecnych zamiarach? Po odczuciach płynących z serca. W obecności anioła nie odczuwasz strachu, niepokoju. Przy negatywnych istotach owszem, przeważnie się boisz, albo czujesz niepokój. Przy Aniołach czujesz ogromny spokój, wypełnia cię miłość i czułość. Owszem, możesz być zdziwiona i wątpić czy to co widzisz jest prawdziwe, ale wypełnia Cię miłość i pragniesz, by ta chwila trwała jak najdłużej, nie chcesz żeby się zakończyła. Mogą płynąć ci łzy ze wzruszenia, ale przeważnie wypełnia Cię radość. Kontakt z aniołami jest więc bardzo bezpieczny, ale podczas pierwszych prób kontaktu lepiej słuchać swoich odczuć płynących z serca i podążać za nimi.

Dlaczego nie widzimy Aniołów?

Skoro Anioły są przy nas, to dlaczego ich nie widzimy, nie odczuwamy ich obecności ?Anioły to istoty o bardzo wysokich wibracjach. Ludzie i Ziemia mają dużo niższe wibracje. Jeśli wypełnia nas gniew, strach, cierpienie to obniżamy swoje wibracje, wówczas nie jesteśmy w stanie odczuć obecności aniołów. Dlatego dobrze wzmocnić i podwyższyć swoje wibracje. Najprościej to zrobić odczuwając radość i spokój. Bardzo dobrze działa taniec, śpiew, malowanie, kontakt z naturą. To wszystko co wycisza nasze emocje i sprawia nam przyjemność.

Jak nawiązać kontakt z Aniołem?

modlitwa 
Najczęściej kontaktujemy się z Aniołem Stróżem poprze modlitwę, którą zna prawie każde dziecko. Jeśli nie odmówimy jej „mechanicznie”, a wypowiadane słowa poprzemy swoją wiarą i otwartością na kontakt- z pewnością nasz Anioł będzie przy nas „stał we dnie i w nocy”. Najczęściej zwracamy się o wsparcie do Archanioła Rafała (który uzdrawia), do Archanioła Gabriela (wsparcie w miłości) oraz Archanioła Michała (ochrona). Istnieje wiele gotowych modlitw, wiele z nich znajdziesz w książce „Stara Księga Aniołów” autorstwa Rafaela Or-El. Jednak zawsze można modlić się swoim słowami, szczególnie te najprostsze jeśli płyną prosto z serca są najpiękniejsze i trafiają prosto do Aniołów.

kamienie do kontaktu z aniołami
Wysoką częstotliwość wibracji i zwiększony przepływ energii zapewnią nam niektóre kamienie. Możemy je trzymać w dłoniach, albo jeśli leżymy to położyć na czole (trzecie oko), albo na sercu. Niektóre są idealne do wzmacniania kontaktu z Aniołami i ich przywoływania. Należą do nich: angelit (zwany tez kamieniem anielskim), biały selenit, apofilit, niebieski celestyn, danburyt, zielony serafinit, różowy manganokalcyt.

medytacja, wizualizacja
Gdy uspokoimy się, staramy się głęboko oddychać. Żeby podkreślić nastrój i ułatwić sobie wyciszenie warto zapalić świecę i zapalić kadzidełko. Możemy zamknąć oczy i wyobrażać sobie, że otacza nas i przenika białe, czyste światło. Potem możemy przywołać wybranego anioła, albo naszego Anioła Stróża. Jeśli zobaczysz go „oczami umysłu”to po prostu zaufaj, że jest przy Tobie. Spróbuj z nim porozmawiać w myślach, albo poprosić go o coś. Niekoniecznie dostaniesz natychmiastową odpowiedź. Może ona przyjść do ciebie poprzez innych ludzi, którzy podsuną Ci idealne rozwiązanie, albo pomogą. Możesz nagle usłyszeć w radio zdanie, które będzie odpowiedzią na Twoje pytanie, albo znajomy pożyczy Ci książkę, w której wyczytasz potrzebną informację. Istotna jest uważność na sygnały, które otrzymasz.

Jeśli kontaktujesz się z aniołami, a twierdzisz, że Cię nie wysłuchały- to nie zrażaj się zbyt szybko. Często nie zauważamy tych subtelnych znaków, które nam wysyłają. Czasami odpowiedź nie przychodzi natychmiastowo i trzeba na nią poczekać.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.