• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Tajemnice snów

Sny przekazują nam informacje z podświadomości. Dlatego mają one dla nas istotne znaczenie. Poprzez senne obrazy przemawia nasza dusza. Dusza mówi symbolami. Nie wysyła precyzyjnych komunikatów. Podstawową cechą snów i mowy duszy jest wizyjność. Interpretacja snów nie jest prosta.

Znaczenia wyszukane w sennikach najczęściej się nie spełniają. Jednak warto zgłębiać i interpretować znaczenie snów, ponieważ w ten sposób dowiadujemy się o naszych nieuświadomionych pragnieniach i lękach.

Na naszej stronie odpowiadamy na pytania: jakie są rodzaje snów, co oznacza dany sen, jak mogę zinterpretować sen. Badamy fascynujący świat snów, zgłębiamy znaczenia snów, sny prorocze jak i świadome sny.

Sny są niezbadaną tajemnicą dla większości osób. Jednak można je interpretować, trzeba tylko wiedzieć jak oraz posiadać dużą intuicję.

Jak zapamiętać sen

senZ pewnością spotykasz osoby, które twierdzą, że nie mają w ogóle snów. Oczywiście tak nie jest. Sny maja wszyscy. Jednak nie każdy je pamięta.

Łatwiej pamiętamy te sny, które śnimy nad ranem, tuż przed przebudzeniem. Jeżeli śpisz przy zapalonym świetle, to łatwiej zapamiętujesz sny, ponieważ nie są one tak głębokie. Jednak nie regenerują nas w takim samym stopniu jak sny w ciemnościach.

Czytaj więcej

Dlaczego on mi się śni

senSen o „byłym” powoduje, że tracisz spokój. Budzisz się roztrzęsiona, serce wali ci jak oszalałe. Jesteś zdziwiona, pełna emocji. Rozstałaś się nim i nie macie żadnego kontaktu. Pytasz: dlaczego on mi się śnił? Potem przez cały dzień o nim myślisz.

Takie sny potrafią sprawić, że mocno je przeżywamy, zastanawiamy się co oznaczają i nie umiemy ich „wymazać” i zbyt szybko zapomnieć.

Czytaj więcej

Jak wywołać sen proroczy

senJak wywołać proroczy sen?

Sen proroczy pokazuje nam przyszłe wydarzenia. Może być dosłowny albo symboliczny. Sny prorocze mogą nas informować zarówno o pozytywnych jak i negatywnych zdarzeniach. Jedne i drugie warto znać. Pierwszy typ sprawia, że zyskujemy optymizm i nadzieję, natomiast drugie ostrzegają nas przed zagrożeniami, których możemy uniknąć.

Czytaj więcej

Dlaczego mamy koszmary senne

KoszmaryDlaczego mamy koszmary senne?

Przerażające sny, które budzą nas w środku nocy. Koszmary nocne, które trudno zapomnieć. Uciekamy w nich przed zagrożeniem, spadamy w przepaść, umieramy.
Koszmar nigdy nie informuje nas o tym, co już wiemy, lecz zawsze o tym, czego nie wiemy, czy wiedzieć nie chcemy (chociaż lepiej dla nas, żebyśmy wiedzieli). Koszmary to przeraźliwe wołania duszy, która w ten sposób domaga się wysłuchania. Jest przerażona, nie wie jak do nas dotrzeć. Kiedy ją wysłuchamy, a przede wszystkim zrozumiemy, co chce nam przekazać, koszmary najczęściej znikają.
Nie wszystkie koszmary możemy wrzucić do „jednego worka”. Jak je odróżnić? Dlaczego śnimy koszmary? Jaką informację nam przekazują?

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.