• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Co mówi prezent o mężczyźnie

prezentMężczyzna nie wręcza prezentu kobiecie na której mu nie zależy.
Dlatego, jeżeli nie jesteście jeszcze w związku, a on po paru spotkaniach wręczył ci prezent- to zwykle ma poważniejsze zamiary i raczej nie da o sobie szybko zapomnieć.
Prezenty oraz sposób ich wręczania sporo powie o mężczyźnie. Co najczęściej kupują mężczyźni i co to oznacza?

maskotki

On jest romantyczny, szczery, lecz mało poważny. Obojętnie ile ma lat, zawsze będzie nieco dziecinny. Potrafi stworzyć miły nastrój, jednak gdy pojawią się poważniejsze trudności, może być ciężko na nim polegać. Liczysz na to, że będzie odpowiedzialny? Zapomnij.

biżuteria

Mężczyzna z zasadami, wie o co mu chodzi w życiu.
Podarowanie biżuterii oznacza, że podobasz mu się. Kolczyki, pierścionki, bransoletki, czyli biżuteria to ozdoba więc mężczyzna traktuje cię jak klejnot. W pewien sposób biżuteria (w szczególności pierścionek) może oznaczać, że „należysz” do niego. Mężczyzna dający biżuterię może być zaborczy i zazdrosny. Często lubi się pochwalić swoją kobietą przed innymi. Jeżeli nie jesteście w związku, to biżuteria oznacza również, że on myśli o bliższej znajomości z tobą.

perfumy i kosmetyki

To esteta, który lubi uwodzić. Często uroczy, zadbany, lubi otaczać się pięknymi zapachami i... pięknymi kobietami. Często wokół niego kręcą się więc inne kobiety. Chce, żebyś o nim cały czas myślała.

praktyczne prezenty

Są niezbyt lubiane przez kobiety. Jednak on z jakichś względów podarował ci robot kuchenny, suszarkę czy inny sprzęt gospodarstwa domowego. Co o tym myśleć? Nie bądź rozczarowana. Wprawdzie żaden z niego romantyk, on jest zwyczajnie praktyczny. Ma to wiele zalet. Nie zaśpiewa ci wprawdzie wieczornej kołysanki, jednak niekoniecznie widzi w tobie kucharkę, a raczej dobrą kandydatkę na żonę. A to świadczy o jego poważnych zamiarach. A jak coś powie i obieca to możesz być pewna, że dotrzyma słowa i możesz na niego liczyć w każdej sytuacji.

seksowna bielizna

Mężczyzna daje bieliznę kobiecie po to, żeby ją z niej zdjąć. Dlatego z pewnością myśli o seksie z tobą. Sfera erotyczna ma dla niego duże znaczenie. Nie przejmuj się, jeżeli nie dobrał odpowiedniego rozmiaru. Tutaj liczy się intencja, to, że postrzega cię jako kobietę atrakcyjną i seksowną. Jeżeli dostałaś seksowną bieliznę od mężczyzny, którego znasz krótko, to zapewne jest wytrawnym uwodzicielem, który lubi zdobywać kobiety.

książka

Mężczyzna- intelektualista, który zwraca uwagę nie tylko na to co masz na sobie, ale również to co myślisz i jak myślisz. Oczekuje interesujących rozmów z tobą, wspólnych pasji. Tego, że będziesz jego partnerką, nie tylko kochanką ale także „kumpelą”.

kwiaty

Chyba najczęściej wręczany prezent. Zawsze mile widziany przez kobiety. Jednak nawet kwiaty bywają niezręcznym prezentem w dwóch sytuacjach. To pierwsza randka i ostatnia. Na pierwszej randce mogą spowodować niezręczną sytuację, zwłaszcza jeśli mężczyzna „wyskoczy” z bukietem czerwonych róż. Gdy kobieta zerwała a mężczyzna chce ją odzyskać- kwiaty również nic nie pomogą. Natomiast jeżeli w związku dobrze się układa, to kwiaty są zawsze miłym i bardzo romantycznym prezentem.

co z wartością

Podobno im droższy prezent- tym jemu bardziej zależy. Nie do końca jest to prawda. Wiele zależy od zasobności jego portfela. Jednak, jeżeli on ma pieniądze, a kobiecie nic nie kupuje albo kupuje wyłącznie kwiatka- to z pewnością jemu na niej nie zależy.

on kupuje ciągle to samo

Obojętnie czy to urodziny, Walentynki czy Gwiazdka- dostajesz ciągle takie same prezenty. Niezmiennie perfumy, słodycze, maskotki... Ciekawą odmianą jest ciągłe wręczanie kobiecie książek czy płyt, które jego interesują (bo jest fanem muzyki). W takim przypadku on robi prezent sam sobie.

Nie jest istotne wyłącznie to co dostajesz. Ważny jest również sposób w jaki to dostajesz. Wypowiadane słowa, gesty. Dopasowanie prezentu do uroczystości, jak również dawanie ich bez żadnej okazji.
Drobne prezenty przyjmujemy z reguły bez skrępowania. Jednak jesteśmy przyzwyczajeni do rewanżowania się za prezent. Dlatego droższe prezenty mogą stanowić pewien problem i lepiej sobie je odpuścić na początku znajomości.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.