• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Róża Alicja

Powinnam pozostać, czy powinnam odejść?

c_200_150_16777215_00_images_stories_profile_cartagena-1330387_1920.jpg

Wiosna inspiruje nas do zmian w codziennym życiu. Robimy domowe porządki, wyrzucając lub oddając niepotrzebne rzeczy: ubrania, przedmioty dekoracyjne, podumarłe kwiatki doniczkowe.  Robimy to, ponieważ podświadomie czujemy, że nie służą już one naszemu najwyższemu dobru.  Robimy to łatwiej lub trudniej, wolniej lub szybciej...ale ogólnie rzecz biorąc, dajemy sobie z tym radę.

 

Prawdziwym wiosennym wyzwaniem, jest dla nas nasze życie OSOBISTE.  

Tutaj zaczyna się problem dla wielu spośród nas, bowiem często żyjemy w sytuacjach osobistych z ludźmi (np. z jedna osobą), o których intuicyjnie wiemy, że nie służą już one naszemu dobru.  Jednak trudno nam jest z takich sytuacji po prostu odejść.  Wahamy się, boimy się też takich decyzji i zmian.  Lęk przed podjęciem ostatecznej decyzji jest czasem paraliżujący i trzyma nas w tym samym miejscu, choć wiemy, że zmiana byłaby najlepsza!

Jeśli kiedykolwiek przechodziłaś, lub obecnie przechodzisz, przez tego typu sytuację, dobrze wiesz o czym tutaj piszę.

 • Może jesteś w nieszczęśliwym małżeństwie lub romantycznym związku, z którego dawno temu wyparowała miłość i iluzje?  
 • Może czujesz się w nim okłamana, zdradzona, niedoceniona jako osoba?
 • Może mieszkasz z Twoim dorosłym dzieckiem, które nie szanuje Ciebie i wykorzystuje na rożne możliwe sposoby? 

Chciałabyś odejść, zacząć Twoje życie od nowa, ale boisz się zmiany lub nie wiesz jak to zrobić.

Takie sytuacje „pomiędzy” najbardziej meczą Ciebie psychicznie, zabierając dużo Twojej energii.  Być może jesteś tak niezdecydowana od miesięcy, może od lat…  Jak sobie możesz pomóc?

Kiedyś, nie tak dawno temu, sama byłam w takiej sytuacji, która ciągnęła się 6 lat.  Byłam w romantycznym związku z mężczyzną, który za moimi plecami znalazł sobie inną kobietę.  Najpierw domyślałam się jego zdrady.  Potem już o tym wiedziałam. I nic. Strach przed odejściem i nieznaną paraliżował moje zmysły i szacunek do samej siebie. Chciałam odejść ale się bardzo bałam.  Bałam się, że nie poradzę sobie materialnie, bałam się pustki emocjonalnej, aby nie być samej, bałam się „wielkiego świata” wokół mnie, zaczynać od nowa swoje życie osobiste.

Wtedy bardzo pomógł mi kontakt z kobietą z innego kraju (z U.S.A., poprzez e-maila i internet), która sama kiedyś przeszła przez coś bardzo podobnego do tego, co ja sama doświadczałam. Jej rady i fakt, że mnie rozumiała, dodały mi odwagi, abym spróbowała zmienić swoje osobiste życie na lepsze. Nie było to łatwe, ale było to warte mojej pracy i szczerości z samą sobą.

Co mi takiego wtedy pomogło i czym pragnę podzielić się tutaj z Tobą?  

Jeśli jesteś w sytuacji o której myślisz:  „Czy powinnam pozostać, czy powinnam odejść?” to odpowiedz szczerze na następujące 3 pytania:

 • pytanie PIERWSZE:   Czy w obecnym związku jesteś TĄ osobą, o której wiesz, że jest to  najlepsza wersja samej siebie?
 • pytanie DRUGIE:  Czy w obecnym związku czujesz, że szanujesz siebie najlepiej, że zasłużyłaś na taki szacunek od siebie samej?
 • pytanie TRZECIE:  Czy gdybyś spędziła resztę Twojego życia, żyjąc tak jak obecnie żyjesz, czy byłoby to to, o czym wiesz, że jest to tylko tyle, na co Ciebie w tym życiu stać jako człowieka?

Szczera odpowiedź na te 3 pytania, pomoże Ci w podjęciu Twojej osobistej decyzji -Czy powinnaś pozostać, czy powinnaś odejść?  Wiem, że kiedy sama borykałam się z takim problemem, będąc w romantycznym związku, o którym wiedziałam, że potrzebuję od niego odejść, aby zacząć swoje życie od nowa, to bardzo się bałam. Moja szczera odpowiedź na te 3 pytania była dla mnie wielką pomocą i punktem zwrotnym w rozpoczęciu konkretnej zmiany na lepsze i nowe życie.

Ufam, że pomoże i Tobie!

z serdecznym pozdrowieniami,

Róża Alicja

Róża Alicja jest profesjonalną Wróżką, która służy radą w wielu sprawach życiowych.  Aby umówić się na sesje z Różą Alicją, skorzystaj z kontaktu poprzez e-maila.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Róża Alicja


Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.