• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Techniki uwodzenia. Jak podrywa mężczyzna po kursie NLP

technikiW internecie znajdziesz wiele stron o uwodzeniu. Większość przeznaczona jest dla mężczyzn. Dlaczego? Kobieta uwodzi głównie wyglądem (mężczyźni to wzrokowcy), natomiast kobiety można uwieść odpowiednimi słowami i gestami. 

Kobieta, żeby wywołać w mężczyźnie określone emocje i pożądanie, nie musi w zasadzie za wiele mówić. Jeżeli mu się spodobała, to w zasadzie nie musi nic robić. 

Natomiast wzbudzanie odpowiednich emocji u kobiet jest procesem. Na początku kobieta nie jest pewna mężczyzny, jednak on może ją do siebie przekonać. W jaki sposób? Słowami oraz zachowaniem. Dlatego istnieje tyle technik, szkół i kursów uwodzenia dla mężczyzn. Bazują one na nauce określonych technik perswazji: presupozycji, kotwic, metafor i wielu innych, mówiących o tym co mówić, jak mówić i jak się zachować.

jak uwodzi mężczyzna po kursie NLP

Większość kursów uwodzenia opiera się na NLP. Neurolingwistyczne programowanie wykorzystywano początkowo w sprzedaży (jak skutecznie przekonać kogoś, aby kupił nasz produkt), w terapiach (do przełamywania własnych ograniczeń), a potem techniki NLP posłużyły również do uwodzenia.

Mężczyzna na kursie nauczy się co ma mówić i jak ma mówić. Czego nie powinien mówić i robić. Techniki te są dosyć skuteczne. Zwłaszcza w połączeniu z transem hipnotycznym. Wpływają na podświadomość. Oczywiście, że nie działają na każdą kobietę. Jednak wiele kobiet daje się zmanipulować. Łatwo zmanipulować takim uwodzeniem te kobiety, które analizują, myślą. Te, które odbierają ludzi sercem, żadna technika NLP nie zmanipuluje. Wystarczy, że skoncentruje się na sercu i od razu poczuje, że coś jest nie tak. Serce przesyła wyraźne sygnały do ciała. Zobacz co czujesz w sercu, czy twoje ciało nie odsuwa się od mężczyzny, czy się nie wygina.
Natomiast jeżeli zaczniesz analizować rozumem- to szansa, że dasz się zmanipulować jest duża. Dlaczego? Bo mózg nie odróżnia prawdziwych emocji od zmyślonych.

tworzenie nastroju

Pozornie luźna rozmowa, bo on nie mówi o tobie. Opowiada jakąś historię z przeszłości. Opowieść jest interesująca. W pewnym momencie jest ci trochę głupio, bo robi się intymna. Potem zadaje pytanie związane z twoją przeszłością.
Jest to celowy zabieg. Każdy człowiek, mniej czy bardziej, utożsamia się z jakąś historią. To, że on opowiada o jakiejś Agnieszce, nie znaczy, że ty (a a raczej twój mózg) nie powiązał tej historii z tobą.

zakładanie „kotwic”

Technika bazuje na oddziaływaniu na podświadomość, dlatego kobieta zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy z tego, że mężczyzna zakłada jakąś „kotwicę”.
Mężczyzna prowadzi rozmowę w ten sposób, żeby kobieta opowiedziała np. o swojej pasji. W jej słowa wplata swoje: to jest interesujące, rozumiem cię i jednocześnie wykonuje zawsze ten sam gest ręką. Powinien on być naturalny, najlepiej gdy jest to lekkie dotknięcie kobiety, może to być również naturalny gest ręki, którym wskazuje na swoje serce czy dotyka swojej twarzy. Taki prosty i niewinny gest spowoduje, że od tej pory kobieta będzie łączyć pozytywne emocje z mężczyzną.

Zachowania mężczyzn po kursie uwodzenia NLP są charakterystyczne. Jednak, gdy nigdy o tym nie słyszałaś, możesz nawet nie pomyśleć, że on stosuje jakąś grę, wyuczone techniki. Często kobieta czuje jednak, że jest coś dziwnego w jego zachowaniu, które jest bardzo specyficzne.
Jeżeli myślisz, że takiego „podrywacza” spotkasz w klubach nocnych, dyskotekach to jesteś w błędzie. Oni wolą uwodzić w sklepach, na ulicy czy w innych codziennych sytuacjach. Na dyskotekach kobieta (o ile nie jest pijana) jest dużo bardziej ostrożna i wybredna. Na ulicy zawsze będzie zaskoczona.

Wiele tekstów (patternów) mężczyźni uczą się na pamięć. Jednak kluczową sprawą w uwodzeniu nie są same słowa. Odpowiednie teksty to za mało jeżeli brakuje odpowiedniej mowy ciała oraz pewności siebie. Jak to rozpoznać? Nie jest to trudne. Techniki się powtarzają, jak również słowa i pewne sformułowania oraz sposób działania.

sposób działania

Mężczyzna podrywacz zazwyczaj chodzi sam. Jeżeli zauważy dziewczynę, która mu się podoba- zaczyna działać według schematu.

 • Spogląda głęboko w oczy
 • Nawiązuje kontakt przez „przypadkowy” dotyk, na przykład dłoni.
 • Wow. Taka jesteś naturalna. Wyglądasz jak zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa!

Właśnie „sprzedał” ci „nega”. Tekst, który powoduje, że kobieta nie wie czy podoba się mężczyźnie. Traci pewność siebie. „Negi” idealnie działają na atrakcyjne i pewne siebie kobiety, które nie są przyzwyczajone do takich tekstów, a słyszą niemal wyłącznie komplementy i słowa zachwytu pod swoim adresem.

 • Jeżeli dziewczyna nie jest sama ale w towarzystwie, to uwodziciel najpierw nawiązuje kontakt z jej znajomymi.
 • On zawsze ma w zanadrzu jakąś ciekawą historię. Zazwyczaj wiedzą coś tam o parapsychologii, zwłaszcza o wróżeniu, czytaniu z ręki (znają kilka podstawowych zasad), amuletach (jeżeli jakiś nosisz, to on na pewno do tego nawiąże), horoskopach, testach psychologicznych. Kobiety zazwyczaj interesują się taką tematyką, a przeciętny mężczyzna nie.
 • Gwałtowne przerwanie rozmowy. Zaczęliście rozmawiać, on cię zainteresował. Nagle nie wiadomo dlaczego wstaje i wychodzi. On celowo urywa kontakt. W takiej sytuacji kobieta zawsze będzie zaskoczona i zdezorientowana.
 • Popularną techniką jest brak zainteresowania kobietą na rzecz autopromocji siebie. Opowiadanie o tym jaki to jestem wspaniały, ile umiem, wiem i mam. Kobieta dostaje informację: on jest super i myśli: spróbuję go zdobyć.
 • Technika przypominająca zabawę w ciepło-zimno. On raz jest zainteresowany i mówi komplementy, za chwilę jest zimny i nie wykazuje żadnej aktywności. Tutaj kobieta też jest zdezorientowana.
 • Nie chce twojego numeru telefonu, ani żadnego kontaktu. Wiesz, że zaraz się rozstaniecie, a on...nic. Możesz wierzyć albo nie, ale w takiej sytuacji kobieta często sama pierwsza podaje swoje namiary.

manipulacja?

Wiele osób jest oburzonych na NLP. Krzyczą, że to manipulacja, że ingerowanie w podświadomość drugiego człowieka, żeby go wykorzystać, że to zwykłe świństwo.

Owszem, tak jest. Podrywaczom głównie chodzi o zabawę. Niekoniecznie o seks, wystarczy, że wzbudza zainteresowanie kobiety. Chcą się dowartościować.

Jednak wiele osób stosuje te techniki nieświadomie. Nie zdają sobie sprawy z tego, że manipulują emocjami drugiej osoby i uwodzą w nieetyczny sposób. Pierwszy z brzegu i popularny przykład? On poznaje kobietę, rozmawiają, on mówi jej komplement, daje znak, że jest zainteresowany. Bierze od niej numer telefonu i... nie dzwoni. To też technika zwana „znikaniem”. Kobieta będzie czekać, a jej emocje będą szalały.

Kursy uwodzenia kierowane są do mężczyzn. Jednak nie oznacza to, że kobieta nie może przeczytać takich książek, poznać technik. Często opisane są tam sytuacje „z życia” wzięte. Naprawdę otwierają oczy. Czytasz i rozpoznajesz, że ty też byłaś w takiej sytuacji. Dobrze jest umieć rozpoznać te wszystkie techniki. I „dać” się poderwać, jeżeli masz ochotę.

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.