• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Czym jest magia

magiaW XXI wieku magia kojarzy się z zabobonami czy fikcją. Nie zawsze tak było. Dawno temu magia była przedmiotem kultu, dopiero potem zaczęto ją zwalczać i wyśmiewać. Obecnie wiele osób, chociaż publicznie śmieje się z magii, to jednak skrycie wierzy w jej siłę. Wróżki, magowie i czarodzieje istnieją nie tylko w bajkach i książkach. Ci najlepsi nie ujawniają się, nie chcą wokół siebie sensacji. Jednak zajmują się magią i potrafią to robić.

zaklęcie i rytuał

Chcesz zająć się magią? A może już masz pierwsze próby za sobą. Przekonałaś się, że nie wystarczy książka z zaklęciami, świece, kielich, sztylet i różdżka z drzewa, którą sobie pomachasz wypowiadając przy tym zaklęcie. Co jest najważniejsze w magii? Moc, która pochodzi z umysłu i z serca. Jeżeli poparta jest odpowiednio mocną siłą woli- to efekty są widoczne i trwałe.

czym jest magia?

Nie wszystkie dziedziny parapsychologii są magią, chociaż powszechnie tak się przyjmuje. Za magię uważa się również szereg zjawisk, które nie mają nic wspólnego z mocą umysłu. To wszelkiego typu: magia kamieni, świec, kolorów, ziół czy nawet kart.
Magia to działanie, którego nie można wyjaśnić naukowo, a które wpływa na zmianę rzeczywistości. Umożliwia wprowadzenie zmian w każdej dziedzinie życia. W sferze pieniędzy, zdrowia, miłości.
Najprościej możemy podzielić magię na czarną i białą. Biała to ta „dobra”, natomiast czarna jest „zła”. Najprostszym przykładem użycia czarnej magii jest rzucanie klątw i uroków. Ktoś pragnie zemsty, chce kogoś skrzywdzić, rzuca klątwę, która potrafi zrujnować komuś życie. Nienawiść czy pragnienie czyjejś krzywdy, może powodować tak negatywne myślenie, że wytwarza ono silny ładunek złej energii, która jest właśnie magią, bo wpływa na drugiego człowieka.
Czasami ludzie nie maja świadomości tego, że korzystają z mocy czarnej magii. Jednak każdy urok miłosny jest czarną magią, ponieważ stanowi zniewolenie drugiego człowieka.

wróżenie z kart to nie magia

Wróżka daje nam informację o potencjalnej przyszłości, którą możemy sami zmienić. Natomiast na działanie magii nie mamy żadnego wpływu. Nie możemy swoimi czynami wpłynąć na to, że „czar pryśnie”. Dlatego magia jest niebezpieczna.
Wiele osób nie ma świadomości jak bardzo. Chcą być bogaci, chcą zdobyć mężczyznę/kobietę. Wolą nie wiedzieć jakie skutki może mieć rzucenie magicznego zaklęcia.

czy magia działa?

Jeżeli działania magiczne prowadzi osoba, która nie posiada doświadczenia w magii, a jej moc jest niewielka, to jest mało prawdopodobne, że zadziała. Jednak jeżeli magii podejmuje się osoba o dużej mocy- to zadziała. Podstawową siłą magii jest wiara w moc sprawczą swoich pragnień. Jeżeli ktoś potrafi się maksymalnie skoncentrować, a siłę swoich myśli połączyć z mocą serca- to magia zadziała. Same rytuały i zaklęcia nie zadziałają, jeżeli nie będą oparte na silnej mocy pochodzącej z serca i z myśli. Żeby magia zadziałała zawsze konieczne jest wyciszenie umysłu i idealna koncentracja.

zanim zaczniesz czarować

Podejmując się samemu, czy zlecając komuś działania magiczne, zawsze warto zadać sobie pytania: czy kogoś nie skrzywdzę, czy nie zaszkodzę sobie.
Trzeba mieć świadomość, że magia to działanie energii. Rzucając zaklęcia, odprawiając rytuały, przywołujemy określone energie, które nas wspierają. Istnieje coś takiego jak zasada wzajemności. Nie ma nic za darmo. Dostając coś, musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli za to „zapłacić”, czyli oddać coś w zamian. Czy tego chcemy, czy nie- to prawo dawania i brania zawsze działa.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.