• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Pieniądze. Jak je przyciągnąć

Jak przyciągnąć pieniądzePieniądze to nie wszystko. Jednak dobrze gdy są, bo ułatwiają i uprzyjemniają życie. Magia finansowa cieszy równie dużym powodzeniem jak magia miłosna. Ludzie często przychodzą do wróżek z pytaniem: jak przyciągnąć pieniądze?

Pieniądze stanowią formę energii. Wierzysz w magię, czy nie- warto zastosować kilka sposobów. A może zdecydujesz się na rytuały finansowe, dzięki którym przyciągniesz bogactwo do swojego życia?

Zadbaj o swój portfel

Odpowiedni portfel ma duże znaczenie. Zarówno jego kolor (najlepiej sprawdzają się czerwone i zielone) jak i stan. Nie może być zniszczony, dziurawy czy zepsuty! Najlepsze są duże portfele. W środku trzymaj wyłącznie pieniądze i karty płatnicze. Żadnych starych rachunków, paragonów ani zdjęć rodzinnych, bo zamiast kierować energię pieniędzy w swoją stronę to kierujesz ją do osób ze zdjęć. W portfelu oprócz „zwykłych” pieniędzy noś zawsze jeden banknot o najwyższym nominale. Najlepiej gdyby widniało na nim jak najwięcej liczb „8”. Jednak nigdy go nie wydawaj. Takie działanie wpływa na naszą podświadomość, która koduje : „zawsze mam przy sobie dużo pieniędzy”. Do portfela możesz włożyć amulet „na bogactwo”. Mogą to być na przykład trzy chińskie monety (z dziurką) przewiązane czerwoną nitką, czy łuska wigilijnego karpia.

Uporządkuj swoje otoczenie

To podstawowa zasada feng shui. Jeżeli wokół ciebie jest bałagan, to żadna energia nie może swobodnie przepływać, również energia pieniądza. Rachunki i kwity trzymaj zawsze w jednym miejscu, podobnie pieniądze. Nie rozrzucaj po całym mieszkaniu żadnych „drobniaków”. Pod zlewem (zlewami) możesz postawić naczynie wypełnione drobnym bilonem.
Zadbaj o czystość w mieszkaniu. Zarówno od strony fizycznej (zamiatanie, mycie) jak i energetycznej. Oczyszczaj energię ziołami oraz świecami, zwłaszcza tę, która nagromadziła się w kątach mieszkania.
W uporządkowanym miejscu energia ta będzie swobodnie wpływała i wypływała, dzięki czemu uzyskasz swobodny przepływ energii pieniędzy.

Rytuały, czary i zaklęcia finansowe

Pomagają zwiększyć przypływ gotówki, potrafią przyciągnąć klientów, zwiększyć zyski, czy ruch w firmie. Wpływają również na znalezienie nowej pracy czy dodatkowych zleceń, na pojawianie się nowych pomysłów, które pomogą w zarobieniu pieniędzy.

Rytuały wykonuj przy rosnącej fazie Księżyca. Przed przystąpieniem do rytuału wycisz się. Zapal świecę zieloną albo złotą. Połóż przed nią jeden kamień (do wyboru masz jadeit, karneol, agat mszysty, amazonit, tygrysie oko) oraz pieniądze (jak najwyższe nominały). Spal bazylię (zioło) w płomieniu świecy.
Poproś o pomoc Anioła Fortunatę i zaproś go do swojego życia. Jest to anioł, który pomaga nam osiągnąć pomyślność w sferze finansowej, którego można prosić o bogactwo w sferze materialnej.
Skup się i wyobrażaj sobie (od 10 minut wzwyż), że twoja sytuacja finansowa poprawia się, że jesteś bogata, masz dużo pieniędzy. Musisz to poczuć! Możesz wypowiadać afirmacje i prośby, które sama ułożysz.
Podziękuj Aniołowi Fortunacie. Kamień będzie twoim talizmanem, najlepiej noś go przy sobie albo w portfelu. Banknoty schowaj w portfelu i nie wydawaj ich dopóki rytuał nie zadziała.
Świeca musi wypalić się do końca. Jej resztki należy później zakopać w ziemi.

Myśli pełne bogactwa

Najważniejszy jest twój sposób myślenia. Jeżeli uważasz, że nigdy nie będziesz miała dużych pieniędzy, nie jesteś w stanie ich zarobić albo na nie nie zasługujesz – to żaden rytuał ani super portfel tego nie zmienią. Na początek przestań się martwić o pieniądze, o to że możesz stracić pracę. Jak najczęściej wyobrażaj sobie, że jesteś bogata, że masz mnóstwo pieniędzy. Pozytywne myślenie sprawia, że podświadomość w końcu to przyjmie i zaakceptuje, a ty poczujesz się bogata. A stąd już blisko do realnych pieniędzy w twoim życiu.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.