• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Renata

Metody uzdrawiania energią

receUzdrawianie energią jest traktowane różnie. Z jednej strony krytykowane jako coś absurdalnego i nieskutecznego, z drugiej w uzdrawianiu energią wiele osób dostrzega „lekarstwo” na wszystkie choroby, których lekarze nie potrafią rozpoznać i uleczyć. Na czym polega uzdrawianie energią?

dlaczego energia może uzdrawiać

Każdy żywy organizm (człowiek, zwierzę i rośliny) posiada biopole, zwane również aurą. Może ona być silna i zdrowa albo słaba i chora. Wszystkie nasze choroby widać w biopolu. Są to różnego rodzaju blokady, zabrudzenia. Zdrowy organizm zawsze ma dużą aurę w czystych kolorach. Aura osoby chorej będzie niewielka, zabrudzona, poszarpana, podziurawiona (w zależności od rodzaju i wielkości choroby).
Każdy człowiek posiada czakry, czyli centra energetyczne w ciele. To jak funkcjonują, odzwierciedla nasz stan fizyczny, psychiczny, duchowy. Wszelkie blokady czy zakłócenia w obrębie pracy czakry są przyczyną wielu chorób.

są różne rodzaje energii

Różnią się kolorami oraz pochodzą z różnych miejsc. Najpotężniejsza jest energia pochodząca ze Źródła, lecz żeby się z nią połączyć należy mieć silną aurę oraz otwartą czakrę korony. Nie można tego uzyskać podczas kilku dni, czy idąc na kurs. Kończąc kurs poznamy techniki, dostaniemy „papierek”, co jest tylko zewnętrzną oznaką. Niezbędna jest praca z samym sobą, ponieważ rzadko kto posiada od razu odpowiednio wysokie wibracje, żeby łączyć się z „wyższymi siłami”.

rola uzdrowiciela

Uzdrowiciel przekazuje energię. Energia pochodzi od Źródła albo od niego samego. Uzdrowiciel „naprawia” aurę oraz reguluje pracę czakr, dzięki czemu energia może płynąć prawidłowo, albo w ogóle dociera w poszczególne miejsca. Uzdrowiciel najczęściej oczyszcza chore miejsce, a następnie doładowuje ją czystą energią.
Uzdrowiciel powinien posiadać połączenie ze Źródłem. Im jest ono silniejsze, a wibracje uzdrowiciela są wyższe- tym skuteczniej będzie on uzdrawiał. W drugim przypadku, uzdrowiciel powinien mieć bardzo silną własną energię, chociaż niemal w każdym przypadku przekazywanie swojej energii będzie go osłabiać. Zawsze po seansie powinien on uzupełniać poziom swojej energii.

techniki przekazywania energii

Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, to energia nie wie co to odległość. Naprawdę można ją przesyłać z jednego krańca świata na drugi. Istnieje kilka metod przekazywania energii. Najbardziej znaną jest bioenergoterapia.

bioenergoterapia

Najstarszą formą przekazywania energii jest bioenergoterapia. Czy bioenergoterapia działa? Nie ma na to naukowych dowodów. Bioenergoterapeuta przekazuje energię przy pomocy rąk. Nie dotyka osoby, lecz trzyma ręce w odległości. Podczas kontaktu (osobistego bądź na odległość) wyczuwa on (często widzi) jakie schorzenia czy zakłócenia w biopolu posiada osoba, która choruje.

uzdrawianie energią Reiki

Reiki jest uniwersalną, białą energią. Istnieją krytyczne opinie, że Reiki jest egregorem. Jednak jest zadziwiająco skuteczna i pomogła wielu osobom. Dlatego uzdrawianie Reiki jest obecnie jedną z popularniejszych technik przekazywania energii. Żeby przekazywać energię Reiki należy ukończyć kolejne stopnie i przejść inicjacje. Na końcu dostaje się tytuł Mistrza Reiki. Jednak droga jest długa. Samo ukończenie kursów nie sprawi, że można uzdrawiać, ponieważ wskazane jest długie praktykowanie. Im dłuższe, tym skuteczniejsze.

uzdrawianie energią bez uzdrowiciela

Możemy sami oczyszczać swoje czakry oraz zadbać o aurę. O ile nie jesteśmy bardzo chorzy, czy wyczerpani (wtedy nie będziemy w stanie sami oczyścić czakr i aury oraz za słabi, żeby połączyć się z energią Źródła). Najłatwiej dostępna i bardzo korzystna jest dla nas energia pochodząca ze słońca. Wystarczy 10-15 minut dziennie chłonąć promienie słoneczne, żeby nasza aura odżyła. Chodzenie boso sprawia, że łączymy się z energią ziemi, co również korzystnie wpływa na nasze biopole. Również przebywanie wśród drzew i głębokie oddychanie, powoduje, że uzdrawiamy nasze aury.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Renata


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.