• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Jak pomaga nam kot

kot Jak pomaga nam kot?

Tajemniczy, uparty, niezależny, zwinny i zupełnie nieprzewidywalny. Na pierwszy rzut oka, robi co chce. Jednak jest niesamowicie empatyczny i czujny.

Koty potrafią doskonale porozumiewać się telepatycznie. Gdyby człowiek również to potrafił, byłby zaskoczony o czym może porozmawiać z kotem. Kot posiada bowiem wiele magicznych zdolności. Jakich?

Oczyszcza energię w każdym pomieszczeniu

Poprawia energetykę w każdym mieszkaniu. Kot potrafi przekształcać energię. Pochłania tę negatywną dla ludzi, a oddaje pozytywną. Kot i człowiek doskonale się uzupełniają. Energie, które są korzystne dla ludzi, na kota nie działają dobrze. I odwrotnie. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi. Ulubione miejsca wypoczynku kotów powinniśmy więc omijać. Jeżeli chcesz dobrze spać, to zobacz gdzie najchętniej kładzie się kot i nie stawiaj tam łóżka. Natomiast siadaj i odpoczywaj w miejscach, które koty omijają z daleka.

Ochrona przed złą energią

Jeżeli podejrzewasz, albo widzisz, że w twoim domu pojawiają się byty astralne, to kot może sporo pomóc. Pies pilnuje domu i ludzi w świecie fizycznym. Doskonale to widać i słychać. Kot natomiast broni nas tak samo, tyle że przed negatywnymi energiami ze świata astralnego. On je po prostu od razu wyczuwa i widzi.

Kot zazwyczaj spokojnie leży, często mruczy. W ten sposób oczyszcza energię, tworzy tarczę ochronną, przez którą negatywne energie nie powinny się przedostać. Jednak w wyjątkowych sytuacjach, gdy złe energie są wyjątkowo natrętne, to kot potrafi również aktywnie nas bronić.
Jeżeli byty próbują do ciebie „podchodzić”, to on je będzie przeganiał. Wygląda to tak, że kot niespodziewanie zaczyna się wpatrywać w jedno miejsce. Patrząc „zwyczajnie” oczami nic tam nie zobaczysz. Jednak jeżeli spojrzysz trzecim okiem, zobaczysz negatywne byty. Kot zaczyna je przeganiać, zazwyczaj przy tym skacze. Jeżeli byty te zbliżają się do ciebie, to kot potrafi nawet skoczyć komuś na twarz. Zazwyczaj jesteśmy wtedy wściekli, mówimy, że „coś go napadło”. Jednak kot ma swoje powody. Warto to sobie uświadomić, zanim oburzymy się na kota.

Czy każdy kot posiada takie same zdolności?

Zdecydowana większość kotów widzi byty astralne i energie i przed nimi broni (jeżeli jest taka potrzeba). Robią to intuicyjnie. W podobny sposób jak pies broni nas przed napastnikiem.
Jeżeli zastanawiasz się, czy każdy kot posiada te zdolności w równym stopniu, to odpowiedź brzmi „nie”. Kot posiada pewne określone zdolności z którymi się już rodzi. Ma do wykonania swego rodzaju misję.

Uzdrawianie chorób

Większość kotów jest nastawiona na ogólne uzdrawianie. Intuicyjnie i energetycznie wyczuwają, które miejsce nas boli i jest chore i się tam kładą. Inne wybierają sobie osoby chore i jakby preferują niektóre schorzenia. Zazwyczaj dobrze sobie radzą z chorobami głowy, serca czy kręgosłupa. Potrafią bowiem usuwać blokady energetyczne.

Wędrówki w astralu

Jednak tylko koty wyjątkowo magiczne i obdarzone zdolnościami parapsychicznymi wędrują w astralu oraz kontaktują się z naszymi przewodnikami duchowymi i innymi wysokimi energiami. Jeżeli widzisz energie, to doskonale wiesz, że zamknięcie drzwi do pokoju nic nie daje. Taki kot energetycznie je przeniknie. Koty te potrafią przyprowadzać nam pomoc z innych wymiarów. Cały czas nas chronią i są niezwykle czujne.

Zdolności prorocze

Niewiele jest również kotów, które posiadają zdolność pojawiania się we śnie właściciela. W ten sposób przekazują mu istotne informacje. Zawsze należy uważnie zapisać i jak najlepiej interpretować taką wiadomość, gdyż koty te po prostu są w stanie przepowiedzieć przyszłe wydarzenia. Najczęściej w ten sposób ostrzegają nas przed czymś albo przed kimś.

Opiekun w świecie duchowym

Kot może być również naszym opiekunem w świecie duchowym. Posiada łączność z naszym przewodnikiem duchowym i zwierzętami mocy. I potrafi je również do nas przyprowadzić. Robi to, kiedy jest taka potrzeba. Oczywiście można kota poprosić o pomoc, jednak zazwyczaj pozostaje niewzruszony. On pomaga kiedy sam uzna to za stosowne. Kto ma kota, ten wie, że zmusić kota do czegoś jest czymś niewykonalnym. Chociaż doskonale wie, czego od niego oczekujemy, to on i tak podąża własnymi ścieżkami i robi to co chce.

Zdolności parapsychiczne kota, tak do końca, ciężko nam zbadać. Niektóre wydają się nam zupełnie nieznane. Jednak warto je docenić i uświadomić sobie, jak wielkie wsparcie energetyczne daje nam kot.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.